czwartek, 12 stycznia 2017

Przewieszenie (Komisarz Forst cz. 2) - Remigiusz Mróz

Po dalszy ciąg trylogii z Wiktorem Forstem sięgnęłam bez zastanowienia. Zakończenie tomu pierwszego,  "Ekspozycja", spowodowało, że musiałam teraz, zaraz, natychmiast dowiedzieć się co dalej z głównym bohaterem. Miałam nadzieję, że autor trochę bohaterowi odpuści, a przynajmniej da wytchnąć po przejściach z tomu pierwszego, ale .... nic z tego.
"Przewieszenia" wysłuchałam w interpretacji Krzysztofa Gosztyły.  Jeśli zakończenie "Ekspozycji" było mocne, to nie wiem jak określić końcówkę przewieszenia - natychmiast załadowałam "Trawers" i zaczęłam słuchać, w środku nocy. Gdybym nie kupiła w audiotece wszystkich trzech części, to chyba napadłabym jakąś księgarnię, żeby zdobyć ostatni tom cyklu. Dla książek Mroza warto pomyśleć o całodobowej księgarni, żeby nieopaczny czytelnik, który skończy czytanie poprzedniego tomu o dowolnej porze doby, nie cierpiał katuszy w oczekiwaniu na godzinę otwarcia sklepu. 
W każdym razie doradzam - od razu bierzcie całą serię. Tych książek się nie odkłada, dopóki się ich nie skończy.
Przewieszenie  
Remigiusz Mróz
Długość: 13 godzin 34 minuty
Autor: Remigiusz Mróz
Czyta: Krzysztof Gosztyła
Kategoria: Kryminał polski
Typ: Audiobook - pełny
Przewieszenie [Remigiusz Mróz] - KLIKAJ I CZYTAJ ONLINE

6 komentarzy:

 1. Wstyd się przyznać, ale taki ciąg do następnej części poczułam przy.... 'Zmierzchu'. A że znajoma z pracy miała mi pożyczać następne części, a ona z kolei miała je mi przekazać przez brata, to poprosiłam ją w święta, chyba w Boże Narodzenie. I brat wiózł mi przez te zaspy. Myślał, że to coś co uczenia dzieci, a to saga o wampirach....
  Tak. Takie sagi bywają zgubne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Izabelo, nigdy nie wiadomo, kogo na jaką sagę najdzie :) Jedno jest pewne, że jak wciągnie, to nie ma zmiłowania :))

   Usuń
 2. Własnie się do niej przymierzam bo skończyłam Espozycję zatem czas na tom numer dwa :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie z kolei zupełnie nie intryguje ta seria, za to po "Behawiorystę" sięgnę na pewno.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sylwio, a co Ciebie kusi w "Behawioryście"? Bo zastanawiam się nad "Wotum nieufności", jak skończę z Forstem, ale może lepiej sięgnąć właśnie po "Behawiorystę"?

   Usuń