piątek, 5 sierpnia 2016

Lawenda w chodakach - Ewa Nowak

Lato, wakacje i podróże to najlepsze, co istnieje na świecie. Dwie pary młodych ludzi wyruszają samochodem do Francji. Pakują namiot, materace, żywność, jakieś mapy i ruszają na podbój Europy. Bohaterowie powieści to Kuba Gwidosz, dwudziestolatek i jego narzeczona Magda Różycka oraz Wiktor Rybacki, dziewiętnastolatek i osiemnastoletnia Damroka Czerdesz, jego dziewczyna. Wszyscy znani są czytelnikom z poprzednich tomów Serii Miętowej Ewy Nowak. 
Na urokliwą, wakacyjną sielankę, z przewodnim motywem pachnących pól lawendy, pada cień w postaci Jacka Lambertza, poznanego na jednym z kempingów Polaka, który sprytnie wkręca się na wolne, piąte miejsce w samochodzie. Przybysz nie zamierza być tylko cwanym autostopowiczem, który podróżuje za darmo, nie odpowiada mu także rola piątego koła u wozu. Wprowadza niepokój i zamęt wśród przyjaciół, ponieważ....podrywa jedną z dziewcząt.

Lawenda w chodakach. Seria Miętowa [Ewa Nowak]  - KLIKAJ I CZYTAJ ONLINE
Sielskie wakacje zamieniają się w intrygującą, psychologiczną rozgrywkę. Autorka zaskoczyła mnie poprowadzeniem wątków oraz finałem.
Polecam nie tylko na wakacje!


 
 
Lawenda w chodakach
Cykl: Miętowa (tom 4)
Wydawnictwo: Egmont Polska
data wydania 5 listopada 2012
ISBN 9788323778875
liczba stron 240