niedziela, 8 maja 2016

Magiczne miejsce - Agnieszka Krawczyk

Powróciłam do Idy wraz z nowym wydaniem "Magicznego miejsca", pierwszego tomu serii, wydanej w jednolitej szacie graficznej. Powróciłam z tym większą przyjemnością, że dowiedziałam się, iż Agnieszka Krawczyk dopisała to tegoż tomu nowe wątki, a to oznacza jeszcze więcej przyjemności z czytelniczego pobytu w Idzie. Oczywiście, wersja pierwotna, w żaden sposób nie utrudnia poznawania kolejnych tomów serii, ale teraz, kiedy jest wybór, zdecydowanie polecam wersję poszerzoną. 
Cztery, pięknie wydane części, skrywające niezwykły świat wykreowany przez autorkę, na pewno nie raz skusi mnie do odwiedzin. Bo ja się w Idzie, wśród tamtejszych ludzi, czuję bardzo dobrze. I nie przeszkadza mi wcale, że w rzeczywistości ludzie nie mają tak wielkich i dobrych serc, ani nie prowadzą zajmujących dyskusji o literaturze, bo taki świat istnieje właśnie w powieściach i ja świadomie odbywam do tego świata podróże. 


Zapraszam do przeczytania opinii o pierwszym tomie w poprzednim wydaniu: Stosiki topnieją.... "Magiczne miejsce" i inne oraz o drugim tomie: Dolina mgieł i róż - Agnieszki Krawczyk


Magiczne miejsce
Cykl: Magiczne miejsce (tom 1)
Wydawnictwo: Filia
data wydania 2 lipca 2015
ISBN 9788380750135
liczba stron 496

Magiczne miejsce [Agnieszka Krawczyk]  - KLIKAJ I CZYTAJ ONLINE