wtorek, 26 stycznia 2016

Dziękuję za udział w moich aukcjach dla WOŚP!


Serdecznie dziękuję 
za udział w moich aukcjach charytatywnych dla WOŚP. 
Dzięki Wam, 
WOŚP wzbogacił się  o 151,75 złotych!  

9 komentarzy:

 1. Grosz do groszka, i wyjdzie kokoszka.
  Dobrze, ze są tacy ludzie jak Pani..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, ale dobrze, że są tacy, którzy biorą udział w licytacji :)

   Usuń
 2. Fajna sprawa. U mnie w Toronto przez wiele lat polonia organizowala zbiorke, byly koncerty, aukcje, az ostatnio ta religijna czesc polonusow zastrajkowala, organizatorzy nie dostali sali w polskiej parafii, zabroniono zbierania pod polskimi kosciolami czy sklepami... i w tym roku mozna tylko bylo wplacac pieniadze przez internet. Kto jak kto, ale zeby ksieza byli przeciwko WOSP to do tej pory tego nie ogarniam... Szkoda, ze wczesniej nie zajrzalam na Twoja aukcje, bo za Yrse Sigurdardottir to dalabym kazde pieniadze :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego ksiądz chodzący u mnie po kolędzie jest przyjmowany, ale nie dostaje kasy... jak to jest w zwyczaju u innych ludzi. Na WOŚP daję co roku...teraz to daje córa, ale ta idea jest dla mnie ważniejsza niż wzbogacanie kościoła. Ksiądz tego nie zrozumie bo teoretycznie nie ma dzieci, które po urodzeniu korzystałyby ze sprzętów od Orkiestry...

   Pani_ Wu - brawo! piękny wynik

   Usuń
  2. @O depresji i nie tylko... Przykra sprawa wyszła w Toronto. U nas jest podobnie. A przecież wielu chorych to ludzie wierzący i nikt ich nie zapyta o światopogląd, gdy będą tego sprzętu potrzebowali, tylko z niego skorzystają. Bo to człowiek jest ważny.

   @Ejotku, dziękuję za dobre słowa. Zawsze wrzucałam pieniądze do puszek, które wolontariusze przynosili do szkoły. W tym roku puszek w szkole... nie było. Ale były licytacje w radio i można było wysyłać charytatywne SMSy oraz aukcja na allegro. Co roku w taki, czy inny sposób, wspieram WOŚP.

   Usuń
 3. Nawet nie wiedziałam, że jest u Pani podobna akcja!!!
  Niesamowite! Jest Pani cudownym człowiekiem! Trzeba brać przykład!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Mała Pisareczko, ale proponuje brać przykład tylko częściowo, bo ja mam tak wiele wad, że odradzam branie przykładu "jak leci" :)))

   Usuń